O blogu Wicieprzygoda – Informacje

zachód słońca nad morzemStrona powstała z zamiłowania do niewielkiej miejscowości nad naszym polskim morzem i ziemi okolic Darłowa, które to od zamierzchłych czasów były domem dla wielu pokoleń rdzennych mieszkańców a od niedawna są również letnią mekką radości, odpoczynku i relaksu dla coraz szerszego grona turystów zarówno z Polski jak i zagranicy.

Turyści często odwiedzają Wicie i okolice przywabieni pięknem morza, urokami lata i wakacji, będąc czasami zupełnie nieświadomi odwiedzin w miejscu które oprócz niewątpliwych walorów wypoczynkowych oferuje im to czego większość nawet największych nadmorskich kurortów nie posiada, obcowania z nieskażoną przyrodą, nieodkrytą, pełną tajemnic historią i ukrytą pośród polnych dróg, leśnych duktów orzeźwiającą przygodą na szlaku.

Blog ten polecam szczególnie letnim gościom którzy co roku licznie odwiedzają pomorze, zaglądają do niewielkiej miejscowości Wicie, rezerwują tu wczasy i kwatery. Chciałbym aby w przyszłości stał się stroną na której zainteresowani odnajdą informacje o atrakcjach, możliwych do przebycia wycieczkach, ciekawych miejscach i po prostu wielkiej wakacyjnej przygodzie w pozytywnym tego słowa znaczeniu jaka tu na nich czeka. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z blogiem.

Blog dedykuję wszystkim bez wyjątku mieszkańcom, wczasowiczom i pełnej przyrody ziemi pomorza zachodniego. Zapraszam do ocen i dodawania komentarzy.

Ważna informacja : Wszystkie zamieszczone wpisy są autorskie. Bez zgody admina surowo zabrania się kopiowania tekstów !